20/11/2017 | 
פורומים ישראלים בחו"ל עבודה לשעבר צבא לימודים על תיכוניים תיכון תנועות נוער יסודי וחט"ב ראשי

 חיפוש חברים 
 
 
  חיפוש חבר'ה מהצבא > נח"ל - גרעינים

בחר:

א"ש לשיקמים
אבגר
אבוקה למרום גולן (1969)
אבוקה לנווה איתן (1984)
אבט"ח לאפיק
אביב ליעד (1977)
אביח"י לחברון (בית"ר צ"ז)
אביטל לעין זיוון (1976)
אבינדב למירב
אביעד ללביא (מחזור פ"ב)
אביר לבארי (1970)
אבן דרך לסאסא (מחזור ע"ח)
אבן פינה לצאלים (1990)
אבנת
אבשלום לשדה יואב
אגדה לגבולות
אגדה לרעים (מחזור צ')
אגוז ליזרעאל (מחזור ע"ב)
אגוז לכפר עזה (מחזור צ"ו)
אגמון למחניים (1973)
אגמון לעינת (1980)
אד"מ לכפר עזה
אדוה לנוה ים (1976)
אדוה לעין גב
אדום לגרופית (1975)
אדום ליהל (מחזור ע"ב)
אדום ליטבתה (מחזור ק"ג)
אדיר לבית גוברין (מחזור פ"ט)
אדיר ליתיר 1984
אדיר לסאסא (1970)
אדיר לצהלים (2003)
אדם לאפק (מחזור פ"ב)
אדם לירדנה
אדמה לחריש (השומר הצעיר- פ"א)
אדמה למבוא חמה (מחזור ע')
אדמה לקטורה (1990)
אהל לגלגל (1980)
אהל לגלגל (מחזור ע"ד)
אוג לקלי"ה
אודם להר אודם (1976)
אוווש לגזר (מחזור צ"ה)
אול"י אנחנו ואתם לשדב יואב
אולי לבית העמק (1971)
אולי לבית העמק (1972)
און
און למעגן
אופ"ק לכפר גלעדי (מחזור ק"ה)
אופיר (1972 - בית"ר)
אופיר למרום גולן (1970)
אופק לארז (1991)
אופק לקלע אלון גולן
אופק לשדה בוקר
אורב
אורג לאדמית (מחזור ע"ה)
אורון לגלעד (1973)
אורחה לקטורה (מחזור פ"ח)
אורטל לקיבוץ אורטל
אוריה לקיבוץ יראון
אורים לעלומים (1964)
אורים צפון לעלומים
אורן לבית אורן (1983)
אורן לנערן (מחזור פ"ג)
אורן לרשפים (מחזור ס"ט)
אורעד לקדרים (1980)
אושרה לארז (מחזור ע"ב)
אושרת לבית העמק (1969)
אח"ר לרמת השופט (1990)
אחוה לשניר (מחזור פ"ב)
אחיאב לנחשונים
אחיטן לאל רום
אחים
אחעד לנחשונים (1980)
אחר (מחזור ק"ד)
אחר"י
אטד
אטד לנטור
אטיב לחצור (מחזור פ"ו)
אי שם ללהב
אי"ל ליפתח (מחזור פ"ד)
אי"תי לתלם (מחזור ע"ח)
אי"תי לתלם 1982
איטן לקטורה
אייל לניר דוד
אייל לעין הנציב
איל"ת לתלם
אילון לשדה נחום
אילן למשמר דוד (1974)
איש לנחשון (מחזור צ"ז)
אית"י לתלם
אית"ם לצובה (מחזור פ"ד)
איתן לאלוני הבשן (1989)
איתן לבית העמק (1966)
איתן למגשימים (1970)
איתן לנווה איתן (מחזור ס"ז)
איתן לנערן (1978)
איתן לשלוחות (מחזור פ"א)
איתנים לרבדים (מחזור צ"ז)
איתר"ת לצרעה (1971)
אכדר לצאלים (1970)
אכזיו לגשר הזיו (1977)
אכפת לגדות
אל גב לגבים
אל- הר לאדמית (1975)
אל הר למשגב עם (1972)
אל יד ליד מרדכי (מחזור ע"ז)
אל ים לפלמחים (1960)
אל ניר לסאסא (1957)
אל ניר לתל קציר
אל תל לתל יוסף
אל תל לתל קציר
אל"ה לאלוני הבשן (מחזור פ"א)
אל"ה לבית הערבה
אלגל לגילגל (מחזור ע"ג)
אלה לחצור (1962)
אלה לנוה ים (1977)
אלה לנוה ים (מחזור ס"ח)
אלה לעין הנציב (מחזור ק"ב)
אל-הב לדי זהב (מחזור ט' 1976)
אל-הר להראל
אלהר למעלה צביה (מחזור פ"ה)
אלול לקרית ענבים (מחזור צ"א)
אלומה לצאלים
אלומות לחצור הגלילית
אלומות לחצרים
אלון לאילון
אלון לאלוני הבשן (מחזור פ"ט)
אלון לכפר סאלד
אלון לכפר סאלד (1982)
אלון למלכיה (1964)
אלונים לגת
אליעד לשדמות מחולה
אלישע
אלמוג
אלמוג לאילות (1965)
אלמוג לאלרום (1971)
אלמור ליחיעם (מחזור ע"ג)
אל-נוה
אלניר לבית ניר
אלעד לבית ניר (1976)
אלעד לעין צורים (ב"ע)
אלעל לאליעד
אלף לנוה חריף (מחזור פ"ט)
אלצוק לקליה (1974)
אל-רם
אלרם לגזר (1964)
אלרם לרמת מגשימים (1983)
אלרן למורן (מחזור ע"א)
אלרן למורן (מחזור פ"א)
אלרן לנערן (1987)
אלרן לרתמים (מחזור פ"א)
אלתר
אלתשאל למיצר (1992)
אמ"ץ (1957 צופים)
אמונה
אמונים (1958 - דתי)
אמיר לבית העמק (1963)
אמירים לעין גב (1956)
אמץ לבית העמק (1957)
אמציה למשגב עם (מחזור צ"ד)
אנ"י לגנוסר (1989)
אנו"ש למלכיה (1992)
אנוש לצבעון
אנמר לכמהין
אנמר לקליה (1981)
אנפ"ה (מחזור פ"ז)
אסף לסופה
אפו"ן
אפיק לאופקים
אפיק לאפיקים (מחזור ק"ו)
אפיק לכפר החורש
אפיק לניר יצחק
אפיק לעלומים (מחזור א')
אפיק לעלומים (מחזור ב')
אפיקים (מחזור ר"כ)
אפעה לגרופית (מחזור פ"ד)
אפעת לאפיק (1979)
אפק (נוד"ע 2003)
אפרת
אפרתה לרמת רחל
אפשר
אצבע לקיבוץ משגב עם
אקליפטוס לגדות
אר"ד
אר"ד לאורטל
אר"ז לשריד (מחזור פ"ה)
אראל למעיין ברוך (1969)
ארבל ליפתח
ארבל לסאסא (מחזור ס"ו)
ארבל לרביד
ארגוב
ארגמן לאלומות (1993)
ארגמן לחותרים (מחזור פ"ב)
ארגמן לכפר עזה (1974)
ארזים למגדל עוז (1989)
ארזים למשגב עם (1973)
ארטל
אריאל למלכישוע (1982)
ארנון לגונן וחצור הגלילית( מחזור מ"ח)
ארקטוס ליטבתה (1997)
אש חן לבחן
אש לנווה חריף (מחזור ק"ח)
אש"ל
אשבול
אשבול למשמר דוד (1962)
אשבל לגילגל
אשד
אשד לאשדות יעקב מאוחד
אשד לבית גוברין
אשד לשיזפון (מחזור ע"ט)
אשדות לעין גדי (מחזור ע"ה)
אשה"ר לאלרום (1971)
אשחר לגבולות (1967)
אשחר לנחשונים (מחזור צ"ד)
אשכול לניר אליהו
אשכול לקליה (1976)
אשכר לפלמח צובה (1969)
אשל ללכיש (1955)
אשליה
אשליל לרתמים
אשנב לברעם
אשנב לברעם (1974)
אשרת לבית העמק (1969)
אשרת ללוחמי הגיטאות (1966)
אשת לאפיק (1978)
אתגר בריחפון
אתגר לאפיק (1970)
אתגר לבחן (1985)
אתגר לייטב (1991)
אתגר למיצר (יזרעאל)
אתגר למלכיה
אתגר לנחשולים (1985)
אתה"ל להאון (1969)
אתו"ח לשדמות מחולה (1982)
באובב
באופק למעין ברוך (1978)
בב"ל למעוז חיים (מחזור ק"ח)
בהק
בוא ודי למסדה
בוה"ק למשגב עם (1965)
בולעת לשדה בוקר (1999)
בומבה לדביר (מחזור ס"ד)
בוסר לאייל
בוצין
בוצר לקיבוץ כרמים
בוק"ע לקליה
בוקע לקליה (מחזור פ"א)
בוקר לשדה בוקר (1969)
בורא (1997)
בז לבית הערבה (מחזור ק"ג)
בזלת למיצר (1980)
בזלת לקיבוץ אפיק
בזמן לקיבוץ משגב
בטעות לשומריה
ביחד לכישור (1983)
בילו ליוטבתה
בית הערבה לאלרום
בית רמון לסעד
בלדה למסדה (1991)
במדבר
במחתרת לבית אורן (1961)
בנטל למרום גולן
בנטלון לברעם (מחזור ר"י)
בניר לבית ניר
בסדר לבית העמק
בקושי
בקעות לבקעות (1972)
בר
בר לבית רימון
בר לעמיעד (1975)
בר"ז ללהב (מחזור ק"ג)
בראשית (מחזור ע"ז)
בראשית לאלומות (מחזור פ"ט)
בראשית לעין גב (מחזור ס"ח)
בראשית לעין-גב (מחזור קב')
בראשית-נדב לרעים
ברטה לכרמיאל (1999)
ברטה לראש הנקרה (מחזור ק')
בריא לבארי (1988)
בריח לארז (1978)
ברמה למרום גולן
ברנש (מחזור ע"א)
ברק לקליה (1972)
ברק לרוחמה
ברק לשדה אליהו
ברקאי לברקאי (מחזור ע"ב)
ברקן לחולדה (1976)
בתל לתל קציר (מחזור ק"ח)
ג"תי ליוטבתה (1984)
גאולים לטירת צבי
גאולים לעין הנציב
גאות לבית גוברין (מחזור פ"א)
גאי"ם לאשדות יעקב מאוחד
גאל לבית רימון
גב- רם לגבים (1972)
גביש לגונן (1972)
גביש לתל קציר (1976)
גבע
גבעון לצבעון (1987)
גב-רם
גברעד לקיבוץ גברעם
גג להראל
גדות
גדיד למשמרות (מחזור ע"ה)
גדיש לנחל עוז
גדליה לכרמים (מחזור צ"ה)
גדרון לנחל עוז (מחזור ע"ו)
גובר לבית גוברין (1967)
גוגו לכפר חרוב
גוונים לחנתון (מחזור צ"א)
גוונים לעין זיוון (1981)
גולן לחולתא (1968)
גולן לנטור
גולן לעין הנציב (1978)
גולן לעלומים (בני עקיבא)
גולן לקיבוץ סעד שלט מוקדם 1978
גולן לשלוחות (1979)
גולן לשער הגולן (מחזור פ"ז)
גולן לתל קציר
גונן לגונן
גופרה לנחל עוז (מחזור צ"ב)
גור און להאון (1967)
גזית לאייל (1973)
גזית לשדה בוקר (1961)
גזע
גחלת
גיא גלעד (מחזור ע"א)
גיא לבית רמון (מחזור פ"א)
גיא למגל
גיבוש לנתיב הל"ה
גידן לנחל-עוז
גיחון לרמת רחל
גיל להר כישור
גיל למצפה נטופה (1982)
גילבוע למעוז חיים (1969)
גילגל
גילה לכפר חרוב (1974)
גילו [רעות] למעלה גילבוע
גילעד לקבוצת יבנה (1996)
גילר לרמת רחל
גימל למצפה רמון
גינת לחיספין (רמת הגולן 1972)
גיפסנית לייטב (1985)
גיצ לשדה בוקר (1996)
גל לאייל
גל למגל (1989)
גל למעגן
גל למצר (1993)
גל לקיבוץ ראש-הנקרה
גלבוע לבארות יצחק (1967)
גלבוע לכפר רופין
גלבוע ללוטם
גלבוע לעין הנציב (1967)
גלבוע לעין צורים
גלבוע לקיבוץ יזרעאל (1970)
גלבוע לשדה אליהו (1967)
גלבוע מושבי (1968 - בני עקיבא)
גלגל לגלגל (1973)
גליל גם בכפר הנשיא
גליל לבית רימון (1977 - ס"ז)
גליל למחניים (1961)
גלילות לראש צורים (מחזור ע"ז)
גלירן למורן (מחזור ע"ז)
גלעד (1972)
גלעד לחמדיה (1965)
גלעד ליפתח (1976)
גלעד לנווה אור (1967)
גלעד לפלמחים (1968)
גלעד לשדמות (1980)
גלעד לתלם (מחזור ק"ו)
גל-עוז לנחל עוז
גלרון
גמא לחולתה
גמל לכפר עזה
גן עדן (מחזור פ"ג)
גן-חיות לאורטל (עולים)
געש למשמר דוד (1960)
געשון לנחל-עוז
גפסנית
גרופית לגרופית (1965)
גריפון
גרנות לאלומות (1970)
גרניט לנחל עוז
גרעין שפיות למעוז חיים (מחזור ר"ל)
גשם
גשר להגושרים
ד' ליראון (1963)
ד.ש.ג לכרמיה (1973)
דביר
דביר לירוחם (מחזור צ"ו)
דבש לחריש (1992)
דגן לגזר
דגן לחצרים
דגש לשלומי (מחזור פ"ו)
דה"ב (מחזור צ"ט)
דהב לדי זהב (מכבי צעיר)
דובדבן למיצר
דובדבן לרמת רחל
דוברה לדברת (מחזור ע"ט)
דווקא ללהבות הבשן (1986)
דווקא לניר (מחזור ע"א)
דולב לחמדת (1988)
דולב למחניים (1982)
דולב למעיין ברוך (1966)
דולב למשמר הנגב (1978)
דולב לשריד (1998)
דולב לתובל (1988)
דולפין לרמת הכובש (1977)
דוקא לבית קשת
דוקא לקיבוץ אפיק
דוראן למייצר
דותן
דטורה לנוה איתן (מחזור פ"ו)
די זהב (1972)
דיוניסיוס לניר עם (מחזור ר"ג)
דימור
דימעה לאפיק
דליה לקיבוץ דליה
דלק לקדרים (1982)
דנגור לסופה
דניאל לטירת צבי (מחזור ק')
דע-אל לנצרים
דף חדש לסער
דקל א' לדגניה א'
דקל א' לדגניה ב' (1965)
דקל ב' לדגניה א'
דקל ב' לדגניה ב' (1966)
דקל ליהל
דקל לנצרים (1988)
דקל עד לסופה (מחזור ס"ז)
דקר לניצנים (מחזור ע"א)
דרגות למצפה שלם
דרדר
דרום לבארי (1990)
דרומה למצפה רמון (1987)
דרומית לנגבה
דרומית לנגבה (1983)
דרור לגברעם (1983)
דרור למסדה (1993)
דרור לניר דוד (1976)
דרך לשמיר (1987)
דרכים לכפר עזה
דרכים למצובה (1986)
דשא לגעתון
האון
האחזות יתיר
האלה א' לנתיב הל"ה
האלה ב' לנתיב הל"ה
האלה ג' לנתיב הל"ה
האלה ד' לנתיב הל"ה
האלה ה' לנתיב הל"ה
האלה ו' לנתיב הל"ה
הבוה"ק למשגב עם
הבט"ש למכבים (2002)
הבשור
הגרעין המאוחד לנוה איתן
הגשמה למחולה
הגשמה למחולה (1969)
הדר לתלם (מחזור פ"ב)
הוסף לתל יוסף (1987)
הושע לבית ישראל
החוצבים לגבולות
החותרים לסער (1954)
הידד ליוטבתה (1975)
הידר לגבולות
היובל למגדל עוז
הילה למשמר דוד
הילה לנערן (ק"ב)
הינום לרמת רחל (מחזור צ"ה)
הכשרת מחנות העולים גבעת ברנר (1953)
הכשרת מעין ברוך לנחל עוז
הלך למצר (מחזור צ"ז)
העמק לבחן (1965)
העמק לעמיק (מחזור פ"ט)
העמק לעמיר (מחזור פ"ט)
הר עד למשמר דוד (מחזור פ"א)
הראון לקיבוץ יראון
הראל לדביר (1960)
הראל למחולה (1975)
הראל למעלה הגלבוע
הראל לעלומים (מחזור נ"ט)
הראל לתל קציר (מחזור פ"ח)
הראל עין הנציב (1972)
הראל ראש צורים
הראל רמת מגשימים
הרדוף לטללים
הרועה לשדה בוקר (מחזור פ"ד)
הרטוב לנתיב הל"ה
השחף (מחזור ר"א)
השלושה לעין-השלושה
ו' לאליפז
וזהו ללהב (1991)
ויזת"א (מחזור ק"ט)
ורד לשובל (1974)
זאב לתל קציר
זהב לרעים (מחזור ע"ח)
זהו זה למשמר דוד
זהות לשלומי (מחזור צ')
זוגן
זוהר לשדה נחום (מחזור ע"ו)
זיו לגשר הזיו (מחזור ק"ה)
זימרן לקטורה (מחזור ע"ג)
זיפן לטללים
זיפן לטללים (1984)
זיקה לזיקים
זמורה לכרמים
זמורה לקטורה (מחזור ע"ג)
זרע לברעם
ח' לרביבים (1962)
חברון לחברון
חגי לבית גוברין (1975)
חד לחמדיה (מחזור צ"א)
חוחובה לחצרים (מחזור צ"ז)
חול לסופה (מחזור צ"א)
חול לקטורה (מחזור ר"ט)
חולדה לחולדה (1972)
חולית למצפה שלם (מחזור פ"ז)
חולית לקיבוץ חולית
חוף
חוף לאלמוג
חופים לסער (1975)
חופית לבית ניר (1988)
חורב לנחל עוז (1967)
חורב לקיבוץ אורטל (מחזור פ"ה)
חורב לרביד
חושב לעין גב (1989)
חושחש לשדה בוקר (2002)
חושן לאליפז (1984)
חזון לרביבים
חזן לצבעון
חטא לחולית (מחזור פ')
חיוך לסער (מחזור ע"ה)
חיטל לעין זיוון (מחזור ע"ב)
חיליק
חילף לבית הערבה (מחזור צ"א)
חיעד לגלגל (1976)
חיעד לטללים
חירם לסאסא (1979)
חישולים
חיתל לרמת מגשימים (1984)
חלום לבון (מחזור ע"ט)
חלום לכרם שלום
חלום לכרם שלום (מחזור פ"ב)
חלוצים לשלוחות (1962)
חלמיש
חלמית לכפר רופין
חמד לגרופית
חמד לחמדיה
חמה למבוא חמה
חמסין לאליפז
חמצן לדביר (1983)
חמשם לגלגל
חניתה לחניתה (1970)
חצ"ב לכרם שלום (מחזור ע"ב)
חצב לבית העמק
חצות לניר אליהו
חציל לקיבוץ נירים
חציר לכפר רופין (1981)
חרדון לגעתון (מחזור צ')
חרו"פ להראל (1981)
חריש לחריש (מחזור ע"ט)
חריש לקיבוץ מנרה
חריש לקמה
חרמון למעיין ברוך
חרמון למרום גולן (1968)
חרמון לעמיר (1983)
חרמון לשניר
חרמונים (1975)
חרמונית לקיבוץ עין זיוון
חרמש למגל
חרמש לתל קציר (1956)
חרף לבית ניר (1968)
חרצן לאלרום
חרצן לבית קמה
חשן
חשפ"ן ליזרעאל (1988)
חת לחולית (מחזור פ')
חתחור
ט' לנגב רביבים (1963)
טבלן (מחזור ק"ה)
טובל
טובל לכפר רופין (1990)
טווים לפלך (מחזור פ"ט)
טל
טל אל להראל (1985)
טל לאורטל
טל לאורטל (1987)
טל למרום גולן (1970)
טל למשמר הנגב (1977)
טללים לעין זיון
טלמור ליחיעם (מחזור ע"ג)
י' לנגב לרביבים (1964)
י"ם ליד מרדכי
י.ה.ד לקיבוץ לוטם
יא' לנגב לרביבים (1965)
יאיר
יאיר למלכיה (1975)
יב' לנגב לרביבים (1966)
יבולים לנחשון
יבלית לחורשים
יבנה (בני עקיבא 59)
יבנה לעין הנציב (1958)
יג' לנגב לרביבים (1967)
יגבר לגברעם (1964)
יגל למגל (מחזור ע"ח)
יגל לפלמחים (1986)
יגשור לגשור
יד' לנגב לרביבים (1968)
ידיד לכפר עציון (1985)
יה"ד להושעיה
יה"ל לצאלים
יהב לגבולות
יהב ליפתח
יהב לציקים (מחזור פ"ד)
יהב לראש הנקרה
יהב לרבדים (1963)
יהב לשומריה (מחזור צ"ג)
יהל ליהל (1977)
יובל
יובל לעין גב (מחזור פ"ט)
יוגב לאייל (1971)
יוגב ללהבות חביבה
יוגב למשגב (1983)
יוגב לשלוחות
יודד לרעים
יודפת לשיתופי יודפת (1977)
יוהר להר-עמשא/אפק
יוחאי לקבוצת יבנה (מחזור ע"ט)
יוט"ב לקליה (1988)
יוט"ב לקליה (מחזור צ')
יוטב לקליה (מחזור צ')
יונתן
יונתן לאן
יונתן לצבעון
יועד ליחיעם
יוצר לבית השלושה (1982)
יוקשן לקטורה (1982)
יורם (1973 מכבי צעיר)
יות"ם למעוז
יותם לבית ערבה (פ"ז)
יזמים א'
יזמים ב'
יח"ף לבית ניר
יחד לחמדיה (מחזור צ"א)
יחד לירוחם
יחדיו לטירת צבי (1970)
יחדיו למחולה (1970)
יחדיו למעין ברוך
יחדיו למעלה הגלבוע (1970)
יחדיו לעלומים (1970)
יחדיו לקדרים
יחדיו לראש צורים
יחדיו לרמת מגשימים (1970)
יחדיו לשניר (1976)
יחדיו ראש צורים (בני עקיבא)
יחיעם למשכיות (מחזור ס"ו)
יחמור ליוטבתה (1973)
יחף לחולית (1977)
יחף לפלמחים
יחף לרביד
יחף לרביד (מחזור פ"א)
יטור לאל - רום
ייחוד לאשדות יעקב איחוד
ייטב לייטב
ים ליד-מרדכי (מחזור פ"ח)
ים לכרם שלום
ינום לרמת רחל
ינון - יעד לשדה בוקר (1964)
ינון לתל קציר (1986)
יניב
יניב לאלומות (1972)
יניב לכפר עזה (1967)
יניב לנערן (1999)
ינשוף (1998)
יסמין לכפר מנחם
יסעור
יע"ל לתלם
יעד לבחן (1967)
יעד ליפתח (מחזור צ"ב)
יעד למעוז חיים (1965)
יעד למשמר דוד
יעד למשמר ניר
יעד לקטורה
יעד תמוז לחולתה (1975)
יעוז לאילון
יעיד לכפר עזה (1957)
יעל
יעל למגל (1965)
יעלון לגרופית
יעלון ליהל (1979)
יעלים ליוטבתה (1961)
יעלים למצפה שלם
יעף לעין זיוון (1972)
יערה לשער הגולן
יפה נוף לכפר חרוב
יפעה לכפר החורש
יפרח למלכיה
יפתח למרום גולן (1973)
יצל"ח לחניתה (1980)
יקוד
יקום למיצר
יקוץ למיצר
ירבוז לגונן
ירבוז לגונן (1976)
ירדן לגדות (1965)
ירדן ליונתן
ירדן לקיבוץ אמיר
ירום להר עמשא
ירוק (מחזור ר"ג)
ירושלים למסדה (1977)
ירעם לגברעם (1967)
יש מאין לגשור (מחזור ס"ה)
ישגב לקיבוץ מגל
ישורון למעלה גלבוע
ישורון לעלומים
ישורון לשלוחות (1976)
יתד לאילות (מחזור ע"ז)
יתד לארז
יתד לגשור
יתד להר עמשא
יתדן לטללים (מחזור צ"ג)
יתיר לחמדת
יתיר לחמדת (מחזור פ"ז)
יתכן
יתרא להר עמשא
כאוס (ר"א)
כאוס לכיסופים (מחזור ר"ה)
כדרלעומר לצאלים
כה"ל לחולית (מחזור צ"ב)
כוורת למצפה שלם (מחזור צ"ד)
כוכב לטירת צבי
כזיב לגשר הזיו
כח (מחזור צ"ד)
כחול לפלך
כחל
כחל לבית הערבה (1993)
כידור לצאלים (1975)
כיוון ליטבתה מחזור צ"ט
כינר לנחשונים
כיסוף לכיסופים
כיסופים לכיסופים (מחזור ס"ו)
כיסופים לכפר עציון
כיסופים למגדל עוז (דתי)
כיסופים למיצר (1984)
כיסופים לראש צורים
כישור
כנ"ף למעגן (מחזור ק"ג)
כנען למחניים (1977)
כנרות לאלומות
כנרות למסדה (1963)
כנרת לדגניה ב' (1961)
כסליו למרום גולן
כפיר לדן
כפיר ללביא (מחזור ק"ב)
כפיר לעין צורים (1988)
כפירים לניר יצחק (1988)
כפרי לכפר מנחם (מחזור פ"ג)
כפרית לכפר עזה (1976)
כרוב לחצרים
כרוב לכפר חרוב (מחזור צ"ד)
כרם שפיה לברקאי (מחזור ס"ח)
כרמון לכרמיה (1978)
כרמון לעין הכרמל (1982)
כרמים לכרמים (מחזור ע"ז)
כרמית 1971 לכרמיה
כרמל לבית אורן (1968)
כרמל לעין כרמל (מחזור ע"ד)
כרמלים לעין כרמל
כשדים לגרופית (מחזור צ"ד)
כשיל לקיבוץ לטם (1982)
לאור
לאן לכפר החורש (1972)
לאן למשמר דוד
לאן למשמר דרור (1977)
לאן לעינת (1983)
לב ללהב (1985)
לב מחזור ר"ט
לבוא לאלרום (מחזור ס"ו)
לבטים
לביא
לגליל למצובה (מחזור ע"ב)
לגלעד לארגמן (1972)
לדרך להסוללים
לה"ב לכפר סאלד
להב למחניים
להב למעלה אפרים (1999)
להב לתלם
להבות ללהב
להבים (מחזור פ"ז)
להגשמה ללביא (1969)
להגשמה לרמת מגשימים (1969)
להגשמה לשלוחות (1969)
להט לגרופית
להט לצרעה (1961)
להר 80 לצובה (מחזור ע"ו)
לו יהי ליפתח (1995)
לוחמיתן (1980)
לוטם לגבולות (1973)
לוטם למרום גולן
לוטם לקיבוץ מחניים (1989)
לול
לומד ג' (מחזור ר"צ)
לח"ם לברעם (מחזור ק"ט)
לחיים לקיבוץ ברעם (מחזור ק"ט)
לחן לסופה
לטם לקיבוץ סעד (מחזור ר"א - דתי)
לי עוז לניר עוז (מחזור ע"ג)
ליאב לשריד (מחזור ע"ד)
ליאון
ליבנה לברעם
ליבנה לברעם (1982)
ליבנה ליבנה (1989)
ליגל למגל (מחזור ע"ח)
ליע"ם לגלעד
ליעד לגלעד
ליעד לחורשים (1976)
ליעד למגל (1986)
ליעם לקיבוץ אדמית
ליעם לקיבוץ אלומות
לירון ליראון
לירון לקיבוץ יראון
לירם למנרה
לירם לרמות מנשה
לך לך לשער הגולן (1988)
למדבר לחולית (1979)
למה
למרות הקור לאלרום
לנגב לקיבוץ מגן
לנגב לרביבים (1955)
לניר לניר אליהו
לספר (1955)
לעד לאדמית (1977)
לעד לבית הזרע
לעיניין לבית העמק
לעניין (תכלית) לשמיר (1978)
לפיד לגבים
לפיצוח לרעים (מחזור ע')
לקט לתובל (1980)
לרום ליזרעאל (מחזור פ"א)
לרמה לכפר גליקסון (1975)
לשם
לשם לחוות שם (1995)
לשנאב לדורות (1992)
מבוא חמה ב' (1969)
מבטח לבית העמק (1956)
מבטח למשמר דוד (1963)
מגון לגונן (1983)
מגל וחרב ליוטבתה (1957)
מגל לברקאי (מחזור צ"ג)
מגן לאלרום (מחזור ק"ב)
מגשימים (1966)
מגשימים לכפר גלעדי (מחזור ע"ד)
מדבר לשדה בוקר (מחזור צ"ד)
מדו"ב
מדן לקטורה
מדרים לאורים
מה יש למשמר דוד (מחזור פ"ו)
מואב למצפה שלם (1977)
מוביל
מוז למסדה (מחזור פ"ב)
מוטב למייטב (מחזור פ"ז)
מולד לרגבים (מחזור פ"ט)
מולדת לרמות נפתלי (1954)
מופשט
מור לשדה נחום
מורב למנרה
מורג לאייל
מורג לאייל (מחזור ע"ו)
מורג לבית קמה (1968)
מורג לחריש
מורד לאלומות (מחזור ק"ו)
מורד למצפה שלם (מחזור צ')
מוריה ללביא
מוריה למושבי דרום
מוריה לראש צורים
מוריה לשדה אליהו
מוריה לשלוחות
מורל לרוחמה (1976)
מורל לשדה בוקר (1979)
מורן לאורטל
מורן לגזר (1968)
מורן להאון (מחזור ס"ט)
מורן לכפר חרוב
מורן לכפר חרוב (מחזור צ"א)
מורן למעברות (מחזור פ' 1983)
מזח למעגן
מזרי לקיבוץ מעגן
מח''ל
מחנות העולים למחניים (1977)
מחר
מחר לעין גב (1990)
מחשבה (1998)
מטר לגבים (1984)
מטרה לדביר (מחזור צ"ג)
מי נגיד ללהב
מי עד לעברון (1981)
מיאב למצפה שלם (מחזור ס"ט)
מידב לשלוחות (מחזור ע"ו)
מידו"ב לתלם (מחזור ע"ח)
מידן לקטורה
מיטב בורוכוב (1962)
מיטב לבית קמה (1987)
מיטב לגבים (1982)
מיטב לכפר חרוב (1973)
מיטל להגושרים (מחזור ע"א)
מיטל לכיסופים (1970)
מיטל לכפר החורש (מחזור ע"ט)
מיכאל לכפר עציון (1976)
מימתר לרתמים (מחזור פ"ג)
מיצד לאלומות (1962)
מיצד לשדה יואב
מיצד לשדה יואב (1968)
מיצכה לראש הנקרה (מחזור ק"ה)
מיקשור לרוחמה
מירון לסאסא (1964)
מירון לסאסא (1973)
מי-רן לניר עוז (1966)
מירקם לחולית
מירקם לחולית (מחזור ע"ט)
מישב לכמהין (1989)
מישמיש לרעים
מישר לכפר חרוב
מיתר לגרופית
מיתר לחוקוק (מחזור צ')
מכור לגשור (מחזור צ"ד)
מלבן לבית ניר (מחזור צ"ג)
ממתר לרתמי
מסד ללהב
מסיק למורן (מחזור ס"ט)
מעגל למעלה הגלבוע
מעוז למגדל עוז (מחזור ע"ט)
מעוז לפלמחים (מחזור ס"ד)
מעוף ללבון (מחזור פ"א)
מעוף לרביבים (מחזור ר"א)
מעוף לתובל (מחזור ע"ג)
מעוק למצפה שלם
מעיין למגידו (1969)
מעיין לנוה איתן (מחזור פ')
מעין לנצרים
מעכה לעין זיוון (1976)
מעפילים לקיבוץ אייל
מערות לבית גוברין
מפונה לחולית (1980)
מפל לאשדות יעקב מאוחד (מחזור פ"ד)
מפרש למעגן (1975)
מצדה לחצרים (1969)
מצוק (1977)
מצוק לקדרים (מחזור צ"ג)
מצער לכפר רופין
מצפור
מקורי לניר עוז (מחזור פ"ה)
מרגלית לרמת רחל
מרווה למורן
מרווה למורן (מחזור ע"ח)
מרום ומשק למשגב עם (מחזור ס"ה)
מרום להר עמשא
מרום למסילות (1981)
מרום למרום גולן (1979)
מרום למשגב עם (1975)
מרום לפרוד (1966)
מרום לרעים
מרחבים למגן
מרחבים לעין צורים (1961)
מרכז מהפך
מרשה לבית גוברין
מש"ב לגעש (1969)
מש"צ
משאב למשאבי שדה (1974)
משאבים למשאבי שדה (1964)
משב לגעש (1969)
משב לייט"ב
משב למבא חמה (1986)
משב לעין זיוון
משגב לאורטל (מחזור ע"א)
משגב למשגב עם
משה לחוקוק
משואה לתל יצחק (מחזור ע"ה)
משואה לתל יצחק(מחזור ע"ה)
משוש לכפר חרוב
משיח
משיח לאלמוג (1992)
משכוכית לאפיקים (מחזור ר"א)
משכוכית לקיבוץ שפיים (1985)
משכיות
משכית ר"ג
משל לכרמיה (מחזור צ"ב)
משל"ת לתלם
משמ"ש לחוות הכשרה הרי יהודה
משעול לסוללים
משעולים לבר - עם (1955)
משש
מתנות מהים
מתנן לרתמים
מתערים (1956)
נ"ץ
נאור לנוה אור (1980)
נאור לנווה נאור
נאורים לשדה בוקר (מחזור צ"ב)
נאות
נאות לעין גדי (1971)
נאמין לקיבוץ ייטב
נבו למלכיה (1975)
נבות ליזרעאל (1975)
נבטים לחריש
נבטים לכנרת (1964)
נביעות לגבולות (מחזור פ"א)
נביעות לקיבוץ אילות
נגב למגן (1982)
נגב לרביבים
נגב לרביבים (1964)
נגב לרתמים
נגבה לנגבה (מחזור ס"ה)
נגבה לנגבה (מחזור ס"ה)
נגבר למבוא חמה (1972)
נגבר למבוא חמה (1976)
נגוהות לאלומות (1955)
נגמ"ש למשאבי שדה
נדיב למשאבי שדה (1973)
נדיר לחולית (מחזור פ"ט)
נהרה למעלות (2003)
נהריים לאשדות יעקב איחוד (1975)
נו"ב למלכיה (מחזור ע"ו)
נובט למצובה
נובט לקיבוץ קדרים
נודד לחולית (מחזור ע"א)
נוה ים
נווד למשאבי שדה
נווה לירוחם (1987)
נווה לקיבוץ געתון
נולד לבית אורן (1985)
נומ"ה לצאלים (מחזור ר"ל)
נוסף לקלע גולן
נוע"ם לחנתון (1984)
נועד לברעם (מחזור פ"ג)
נועה
נופר לגבים (1976)
נופר לגבעת השלושה (1981)
נופר להגושרים (מחזור פ"ה)
נופר להראל (1981)
נופר למצר (1977)
נופר למשגב עם (1978)
נופר למשגב עם (1987)
נופר לסאסא (1989)
נופר לקיבוץ נטור
נוצר למפלסים
נזק לעמיעד (מחזור פ"ה)
נחושה לטירת צבי (1982)
נחושתן לנחל סיני (1970)
נחל ירום להר עמשא (מחזור פ"ט)
נחל שחם לעין גדי (1971)
נחמה למבוא חמה (מחזור צ"ב)
נחס לדביר (1973)
נחשול
נחשול לעמיעד (מחזור ס"ו)
נחשון לנחשון (1963)
נחשון לעין כרמל (מחזור פ"ו)
נחשון לעין צורים (1968)
נחשון לשדה אליהו (1968)
נחשון לשלוחות (1968)
נחשונים לבחן (1969)
נחת לפלך (מחזור פ"א)
נטוף לקיבוץ אילות
נטיף למשמרות (מחזור ע"ה)
נטע - נופר ללוטם (מחזור ע"א)
נטע לארז (1984)
נטעים
נטפים לארז (1987)
נטפים ליוטבתה (1969)
נטפים לקיבוץ שניר
ניב לדביר
ניב למלכיה (1981)
נים לצאלים (מחזור ר"ח)
נינוה לזיקים (1973)
נינוה לנוה אור (מחזור ע"ב)
ניצן לייט"ב
ניצני פלמ"ח למלכיה (1955)
ניר און ליראון (1960)
ניר בהר למלכיה
ניר ליהל
ניר ללביא
ניר לנירים (מחזור צ"ד)
ניר לסאסא (1958)
ניר עוז (1956)
נירן לנערן (מחזור ע"ה)
נישא להר עמשא (מחזור פ"ג)
ניתאי ללוטם
נל"ן לסופה (מחזור ס"ח)
נמצ"ק לבית ניר (1973)
נמר (מחזור ק"ב)
נמש לכרמיה (מחזור פ')
נעור לגבים
נעלה להר עמשא
נעמן לאפק (מחזור ס"ז)
נערן לנערן (1975)
נערן לקיבוץ מרחביה (1987)
נצח לגבולות (1980)
נצר לבארות יצחק (1975)
נצר לחוקוק (מחזור פ"א)
נצרים לנצרים (מחזור פ"ה)
נקלע לקלע
נקר"ה לאלרום (מחזור פ"ח)
נקר"ה לפלמ"ח - צובה (מחזור ע')
נקרות לראש הנקרה (מחזור פ"ב)
נקרות קב' ראש הנקרה (1964)
נרקיס לגרופית (1972)
נש"ף למנרה (מחזור פ')
נשב למצפה שלם (מחזור ע"ג)
נשגב לאילות (מחזור פ"ה)
נשמה לחצרים (מחזור פ"ד)
נשנה לזיקים
נשר (2004)
נשר למגן (1997)
נתיב כרמל
נתיב לבחן
נתיב להאון (1960)
נתיב לחנתון
נתיב לקיבוץ הסוללים
נתיב מכלול
נתיב רמה למבוא חמה
נתיבברמה למבוא חמה (1975)
נתיבהל'ה לנתיב הל"ה
סהר לגלבוע
סהר לכפר מסריק (1978)
סהר לקיבוץ גניגר
סהרון לכמהין
סול לניר עם (1972)
סולל לסוללים (מחזור ס"ד)
סוסיתא לעין גב (מחזור ס"ג)
סוף העולם לכרם שלום
סוף לאלמוג
סופה ליוטבתה (1998)
סופה ליראון
סופה ליראון (1983)
סופה למעלה החמישה
סופה לסער (1970)
סופה לקטורה (1975)
סופית לאלרום
סחף לאלמוג
סחף לחולית (מחזור צ"ז)
סחף לשניר (1981)
סייפן ליסעור (מחזור ע"ה)
סיני (1957)
סיני למחניים (מחזור ע"ב)
סיפן לסעד
סיפן לסעד (מחזור פ"ט)
סיפתח ליפתח
סיראן לקלע
סלע לבית גוברין (1975)
סלע לקיבוץ יחיעם (1976)
סלעית ליפתח
סלעית לעין גדי
סמר לסמר (1975)
סמרה לסמר (1976)
סנונית לעין המפרץ
סנונית לשדה נחום
סנסן ללוטן (מחזור פ"ז)
סנפיר
סער לגלגל (מחזור פ"ח)
סער לעין גדי (1996)
סער לעלומים (מחזור פ"א)
ספיר (מחזור פ"ה)
סתיו לייטב
עגור לגשור
עגור לגשור (1987)
עגור לנערן (מחזור ע"ג)
עדעד לגלגל (מחזור ע"ו)
עדעד למצר
עדר לרביבים
עובדה לאילות
עובדה ליוטבתה
עוז לאייל (1963)
עוז לאילון
עוז לאפיק
עוז לצור נתן (בית"ר 1966)
עוז לראש הנקרה
עוז לשמיר
עוזרד לחצור (מחזור ע"ד)
עוזת
עולם
עומר למגל
עומר למשמר דוד
עומר לעלומים (מחזור ק')
עומרי למעלות
עומרי לשלומי (מכבי צעיר)
עונות
עופר לכפר רופין (1970)
עופר למגל (1975)
עוצם (1963)
עורב
עז לחנתון (מחזור פ"ט)
עזית לדן (1968)
עטור לקיבוץ נטור
עיבל לגרופית (1980)
עיבל לגרופית (מחזור ע"ד)
עידן לגיתית (מחזור צ"ב)
עידן לכפר מסריק (1980)
עידן לפארן (1970)
עידן לשמיר
עידן לתל יוסף (מחזור פ"ג)
עיט לנירים (מחזור ר"כ)
עייט לתל יצחק
עילום לאילות (1970)
עילי לעלומים (מחזור ק"ט)
עילם ליזרעאל (1988)
עילם למעלה החמישה
עין גל למיצר
עין דבר לאלרום (1971)
עינב לדביר (מחזור ע"ג)
עינב למרום גולן (מחזור ע"ז)
עינב לעין גב (1969)
עינב לקרית ענבים
עינב לרתמים (מחזור צ"ג)
עינות ליראון (1976)
עינות לעין-גדי
עינם לקיבוץ צאלים (מחזור פ"ו)
עינן למחניים (1967)
עין-צח לחולדה
עירד לתובל (מחזור ע"ט)
עירון לשדה יואב
על"ה לאלוני הבשן (מחזור פ"ד)
על"ה למורן (מחזור ע"ב)
עלומים לארז (1967)
עלומים ליטבתה (מחזור פ"ז)
עלומים למפלסים (1968)
עלי ניר לכפר עזה
עליון
עלעל
עמי עוז לכפר החורש (1957)
עמיד לבית השיטה (מחזור צ"ג)
עמיחי גלעד מחולה
עמית לגונן (1966)
עמית לטללים
עמית לכפר גליקסון (מחזור ע')
עמית לרעים (1973)
עמית לשדה בוקר
עמק לנווה אור (1978)
עמר לעלומים
עמרי לירוחם (נתיב 2)
עמרי למצפה רמון
עמרי לקרית-שמונה
ענ"ר (1993)
ענב למרום גולן
ענבל למלכיה
ענבל לעין זיוון
ענבר
ענבר למיצר (מחזור פ"ט)
ענבר לעמיעד
ענבר לראש הנקרה (1970)
ענות לגדות (1967)
עפולה לראש הנקרה
עפרת לאילות (מחזור ע"א)
עצמון לאורטל
עקב לשדה בוקר
ער אציל (מחזור ק"ו)
ערבה
ערבה לעין גדי
ערבה לעין גדי (1959)
ערגה לניר דוד (מחזור פ"א)
ערוגות לעין גדי (1963)
ערוד לשדה בוקר (1983)
ערטל לכפר רופין
עשהאל לעין הנציב (מחזור פ"ט)
עשור למרום גולן
עשור לנערן
עשור לסוללים (1977)
עשת חבצלת לשדה בוקר (1956)
עשת לחמדיה (1969)
עשת לשמרת
עתיד לאורטל (מחזור פ"א)
עתיד לבארי (1967)
עתיד להר עמשא (מחזור צ"א)
עתיד לרגבים
פאדרמה לקיבוץ ניר עם (1996)
פאזל
פאלט"ה לכפר גלעדי (מחזור ר"ח)
פארן
פו לקיבוץ גזר (מחזור צ"ז)
פולג לרעים
פז לאליפז (מחזור ע"ז)
פטיש (השומר הצעיר 1989)
פיטיה לקיבוץ קטורה
פיטנגו (מחזור ק"י)
פיסטוק לחולית (קצב)
פיקאן לקיבוץ שניר
פל ים
פלג לאלומות
פלג לאלמוג
פלג לגרופית
פלג- צור נתן
פלד למגן
פלודה צלול (2006)
פלוטו למגידו (1977)
פלח ללהבות חביבה
פלך לכישור
פלמחים לחוקוק
פלפל
פסגות ליפתח (1968)
פסגות למורן
פסגות למלכיה (מחזור ע"ח)
פסגות למנרה
פסגות למרום גולן
פסיפס (מחזור ק"ז)
פעמיים לשדה יואב (מחזור ע"ז)
פרא
פרא לשדה בוקר
פרג לכישור (1981)
פרו ורבו לקיבוץ שדה
פרוד לפרוד (מחזור ס"ט)
פרח לסופה (1975)
פרש (מחזור ק"ה)
פשוט לרביד (1987)
פשוש למעוז חיים
פשוש לקרית שמונה (מחזור ע"ו)
צאל למצפה שלם
צאלה לגדות (מחזור ע"ט)
צאלה ליוטבתה
צאלה ללהבות חביבה (1960)
צאלון לנערן (מחזור פ"א)
צבעון לצבעון
צבר לסאסא
צבר לעין גב (1957)
צבר לרעים (1978)
צבר לרעים (מחזור ס"ח)
צבר לשער הגולן (1955)
צדף לסופה (מחזור ע"א)
צוהל לקיבוץ תל קציר
צוותא לגבולות(1977)
צוותא לתל יצחק (מחזור פ"א)
צוף לחמדיה
צופית
צופר לצופר (1974)
צ'ופר לרבדים
צוק לקדרים (1984)
צוקאון לקיבוץ יראון (1974)
צוקים למנרה
צוקים לעין גדי (1965)
צוקית לאדמית (1985)
צוקית לבית ערבה (מחזור צ"ג)
צוקית לקליה (1977)
צוקית לקליה (מחזור ס"ח)
צור לחמדיה (מחזור ע"ד)
צור למגדל עוז (מחזור פ"ז)
צור לראש הנקרה
צור נתן ב' (בית"ר 1968)
צוריאל לכפר עציון
צוריה לעין גדי
צורים לבארות יצחק
צורים למחולה
צורים למעלה גלבוע
צורים לעין- גדי
צורים לראש צורים
צורים לשדה אליהו
צורים סעד
צחור לכפר חרוב (1992)
צחי"ח לחצרים (1973)
צי"ה לבית הערבה (מחזור פ"ז)
ציחור לבאר צופר
ציחור לגרופית
ציחור לכפר עזה (1972)
צין לאלמוג
ציקלון ליראון (1992)
צל"ש ליזרעאל (1998)
צליל ליזרעאל (מחזור ר"א)
צליל לסופה (1985)
צלם לכפר עזה
צלף לבית-העמק
צנובר לניר עם (מחזור פ')
צנובר לתל קציר (מחזור ע"ב)
צנון לקיבוץ אדמית
צפון לנווה חריף (1994)
צפע לגעתון (מחזור פ"ד)
צקל"ג לגדות (1977)
צקלג ללהב
קבוצת הברום (מחזור ר"ב)
קדד לרביבים (מחזור ע"ח)
קדים לחצרים
קדם למצפה שלם (1984)
קדרון
קדש לחמדיה
קודר לקדרים (מחזור פ"ה)
קווה ליהל (מחזור פ"ה)
קוטב למגל (1980)
קוצן לאליפז
קורא ללוטן (1985)
קורא ללוטן (מחזור פ"ג)
קורן להגושרים
קטיף למעלה גלבוע (מחזור צ"ג)
קטלב לעין זיון (מחזור פ"ו)
קטר לשדה בוקר
קידר לחצרים
קיים ליהל (מחזור פ"א)
קינ"ן לכפר החורש (1971)
קיץ לסמר (1992)
קירבה לאייל (1989)
קל"ח (מחזור פ"ה)
קליה לקליה
קלע לקלע (מחזור ע"ט)
קלען לניר עוז
קמאי למגדל העמק
קמה לכיסופים (1965)
קמה לכפר עזה
קמה למעפיל
קנה למצפה שלם
קציר לכפר רופין
קציר לעברון (1984)
קציר לתל קציר
קצפת לניר עם (1973)
קצר למיצר (1991)
קצת אחרת לחוליות (שדה נחמיה)
קצת אחרת למשמר דוד
קרון לשדה בוקר (מחזור ע"ח)
קרן לפלמח צובה (1977)
קשה
ראי לרעים (מחזור ע"ד)
ראם
ראם לאילות (1967)
ראם למצובה
ראשית לשיזפון (מחזור ע"ה)
רביב לגבים (1968)
רביב לנגב רביבים (מחזור ט"ו)
רביד לדביר (1969)
רביד לרביד (מחזור פ"ז)
רגב ללביא
רגב לפלמחים (מחזור ע"ו)
רגב לקיבוץ שובל (1965)
רגב לשובל
רגב לשיזפון
רגבים לשדה נחמיה
רגמים למיצר (1981)
רה"ן לראש הנקרה
רהב לארגמן (1971)
רהב לגבולות
רהב לחורשים (מחזור ס"ו)
רהב ליהל (1977)
רהב לתל קציר (1967)
רובד לרבדים
רוגב לייטב
רוגב לרגבים
רוגש לאיל
רודד לאילות (1966)
רוח למשמרות (מחזור ע"ג)
רומח לסוללים (מחזור צ')
רון לעלומים (מחזור ק"ה)
רונן
רועה- הנוע"ל באר שבע
רועי לרוחמה (מחזור ס"ח)
רועי לרעים
רוקד לגשור
רותם ליראון (1986)
רותם למסדה (1968)
רותם לניר אליהו (1973)
רותם לצאלים
רותם לרתמים (מחזור ע"ג)
רותם לשדרות (מחזור ר"ד)
רח"ף להאון
רחב
רחוק
רחף ללבון
רטט לגלאון
רטן למעיין ברוך (מחזור צ"א)
רם למבוא חמה (1968)
רמה לגדות (1970)
רמה ללוחמי הגיטאות (1986)
רמה לנאות גולן (1974)
רמה לקיבוץ אפיק
רמות א' למשאבי שדה
רמות א' לרמות מנשה (1976)
רמות ב' למשאבי שדה
רמות ג' למשאבי שדה
רמות לרמות מנשה (1976)
רמים למנרה (1971)
רמית לעין זיוון (1972)
רני"ר למסדה (מחזור ס"ה)
רעב לקדימה (1998)
רעות -ב"ע 98
רעות לכפר עזה (1965)
רעות למעלה החמישה
רעות למעלה החמישה (מחזור צ"ג)
רעות למצר
רעות לעין גדי (1957)
רעות לעין השלושה (מחזור ס"ח)
רעות לרעים (1975)
רעות לרעים (מחזור ס"ד)
רעי לרעים (1980)
רעיון ליראון (1992)
רעים למחניים (1959)
רשף
רשף למגן
רשף לתל קציר (1983)
רתמה לרתמים (מחזור ע"ט)
רתמים (1979)
שאנ"י לגלגל (1994)
שאנן לחנתון
שא-שא
שב לבית הערבה (1994)
שבי"ב למלכיה
שביב לגבולות (1976)
שבלול ללוטם (1980)
שבלול למורן (מחזור פ"ז)
שבריר (מחזור צ"א)
שגב לאשדות יעקב מאוחד
שגב לגשור (מחזור צ"ג)
שגב ללביא
שגב לקבוצת שילר (1967)
שגגה לקרית שמונה (מחזור צ"ו)
שגיא לבית העמק (1973)
שגיא למשאבי שדה
שגיא למשמר דוד (1965)
שגיא לניר עוז (1964)
שגיא לרמת מגשימים
שגיא לשדה בוקר (1960)
שגיב לאורטל (מחזור פ"ה)
שגיב לגזית
שגיב לגעתון
שדה לגעתון
שדה למשאבי שדה
שדות לנחשון (1983)
שדות לשדה אליהו (מחזור ר"נ 2002 )
שדמה לארז
שדמה למצר
שדמות לאלומות
שדמות לעין גדי
שדמית לריחן
שובב ללהב
שובה לעלומים
שובה לראש צורים
שובה לשדה אליהו
שובה לשלוחות
שובל לייטב (מחזור צ"ג)
שובל לצאלים (מחזור ר"א)
שוהם
שווה
שוח
שומדי לניר עוז
שומר לכרמים (מחזור צ"ג)
שומריה לזיקים (1953)
שומריה לשומריה
שונית
שונית לאילות (1976)
שונית לאלמוג (מחזור ע"ט)
שונרא ליוטבתה (מחזור ע"א)
שוקק (מחזור כ"ט)
שוקק לדורות (מחזור פ"ג)
שוקק למעלה גלבוע
שוקת לקטורה
שור לגשור
שורק לגזר
שורק להראל (1963)
שורק לפלמח צובה (1965)
שורק לפלמחים
שורק לרבדים (1971)
שח"ל דרום לעין צורים (1965)
שח"ל צפון לטירת צבי (1965)
שח"ם לכפר עציון
שח"ם לכפר עציון (1974)
שח"ם למגדל עוז
שח"ם לניר גלים
שח"ם לעין הנציב
שח"ם לעין צורים
שחורת לשמרת
שחל לנחל עוז
שחם לגל און
שחם לטללים
שחם לעין הנצי"ב
שחם לעין צורים
שחמון לאילות (1972)
שחף לארז (1974)
שחף לבית העמק (מחזור צ"ז)
שחף לכנרת (מחזור ע"ט)
שחף למסילות (מחזור ע"א)
שחף לעין הנציב (1984)
שחקים לנתיב (1970)
שחר לאשדות יעקב איחוד (מחזור ע"ה)
שחר למירב (1987)
שחר לעלומים (2004)
שחר לשער הגולן (1985)
שחר- קורן לנערן (מחזור ר"כ)
שחרות לגרופית
שחרות לחצרים (מחזור צ"ד)
שיאון לאורטל (מחזור ע"ה)
שיאון למשגב עם (1969)
שיאון לשניר (1976)
שיזף לאפיק (1982)
שיזף לכורזים (1962)
שיזף לצופר (מחזור ט"ו)
שיטים לבית השיטה (מחזור צ"ה)
שיטים למושב צוקים
שיטל לאורטל
שיל"ו (1986)
שילה לנחשונים (1978)
שילוח לנוה אור (מחזור ס"ב)
שילוח לרמת רחל
שיסער לחורשים
שיפון לאורטל
שיפון לעין זיוון
שיר לסופה (1976)
שירן לדוברת (מחזור ע"ד)
שירן לשומריה (1986)
שכה לנתיב הל"ה (מחזור צ"ו)
שכרון לכרמים
של"ב לבית שאן (1986)
של"ט לקיבוץ ניר עם
של"י לגבע (1998)
של"י למסדה
של"ת רחוק לבית העמק
שלג לגבולות (מחזור ר"י)
שלהב לבית קמה (1974)
שלהבת למעלה החמישה (מחזור פ"ז)
שלהבת לניר עם (1979)
שלווה
שלח למגן (1969)
שלח לנורית (1956)
שלם למצובה (מחזור פ')
שלמון לגשור (מחזור ע"ג)
שלנו למרום גולן (1975)
שלעד לגשר הזיו
שלף
שמ"ץ להראל (מחזור ע"ג)
שמיים לפלך (מחזור פ"ג)
שמלת למסדה (1971)
שמנת / רענן
שנה"ב לצאלים
שנהב לבית אורן (מחזור ע"ז)
שנהב לכפר עזה
שנהב למענית (1976)
שני לאילות (מחזור פ')
שני לרעים (1987)
שני שנה לאורים (1972)
שניר לגונן (1964)
שניר למרום גולן (1968)
שניר לניר עם (1975)
שניר לקיבוץ יפתח
שניר לשלוחות
שנער
שנער למעיין ברוך
שסק לניר יצחק (מחזור ס"ה)
שע"ל לבית קמה (1981)
שע"ל למשאבי שדה (מחזור פ')
שעטנז לזיקים
שעל לקיבוץ הסוללים (1979)
שפי לכיסופים
שפיפון לכפר עזה
שפיפון לקיבוץ סמר
שקד לחולדה
שקוף ליזרעאל (מחזור צ"ד)
שקל לכרמיה
שקמה לארז (1964)
שקמה לרבדים (1975)
שקמה לשובל (מחזור ע"ו)
שר"ך לרתמים (מחזור צ"ו)
שרב לסופה
שרב לרתמים (מחזור צ"ו)
שרוך לחמדיה (1994)
שריג לאורים
שריג לבית גוברין (1957)
שריג לכרמים
שריג לנחשון (1967)
שריר לזיקים (1978)
שריר לניר עם
שריר לניר עם (1975)
שרקיה
שש לבית הערבה
שש לכפר החורש (1977)
ששומדי לניר עוז
ששת לרביד
תבור לבית קשת לנערן (מחזור ר"ד)
תבור לבית רימון (מחזור צ"ח)
תבור ללהבות הבשן
תבל
תג"ר לניר יצחק
תגל ללוטן (מחזור ע"ח)
תדהר לאייל
תדהר לדביר (1971)
תדהר להאון
תדהר לירוחם
תדהר לנירים (1965)
תדהר לקיבוץ חצרים
תהל לאלרום
תהל לאלרום (מחזור ע"ט)
תובל לכפר רופין
תובל לרעים
תובל לתובל
תוחלת לאפיק (1972)
תומ"ר למירב (1989)
תומר לאילות (1974)
תומר להאון (1961)
תומר לכפר רופין (מחזור פ"ד)
תופ"ע לאלרום (1977)
תופז לתובל (מחזור פ"ז)
תור לנתור
תורן לאפיק (1974)
תימורה
תיפהר לפלמח צובה (מחזור ס"ב)
תיפהר לצובה
תירוש לאפיק (1980)
תירוש לאפיק (מחזור ע"ד)
תית"ב לכפר גילעדי (מחזור ר"ג)
תכלת לקליה (1986)
תל גב לבארי
תל חי לארגמן (1971)
תל"מ לשדמות (מחזור צ')
תלמים ללוטן (מחזור צ"ג)
תלתל
תלתן (1998)
תלתן לנערן (מחזור ע"ז)
תם לקיבוץ רעים
תמוז למעיין ברוך (מחזור פ')
תמוז לרעים
תמוז לתובל (מחזור צ"א)
תמיר (1988)
תמיר למשמר דוד (1969)
תמיר לשמיר
תמירון לגדות (מחזור ע"ה)
תמירון להר-אודם
תמירון למלכיה (מחזור פ"ז)
תמסח לברעם (מחזור ר"ו)
תנופה לייטב
תנופה לקרית טבעון
תנין
תפוח לאלרום (מחזור ע"ג)
תפן לכישור
תפנית לניר עם (1981)
תפנית לרביבים
תקומה למגן (1975)
תרמיל לשדה בוקר
תרנגולות לחולית
תרנגולות לחולית (מחזור ר"ל)
תש"ח
תש"ח לחולדה (1966)
תשרי (מחזור ר"ב)



מעוניינים להוסיף נתונים? עץ היחידות נראה לכם שגוי או חלקי? רוצים לתקן או לעדכן? אנא כתבו לנו!
אין באפשרותנו להוסיף יחידות מסווגות, יחידות השייכות לזרועות המודיעין ויחידות מילואים.